Fundacja Złotowianka HELP

Porad psychologicznych udziela Martyna Piątkowska - absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych na tej samej uczelni z zakresu psychologii klinicznej. Jest również certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Terapeutyczne doradcą psychologicznym on-line.

Napisz do nas!

Jak to działa?

 1. Napisz do nas wiadomość, w której opowiesz o swoim problemie.
  Pierwsza odpowiedź naszego specjalisty jest darmowa!
 2. Dokonaj przelewu na podane konto bankowe.
 3. W przeciągu 48h otrzymasz odpowiedź od naszego doradcy.
 4. Razem ustalicie kolejne kroki pomocy.
Regulamin korzystania z doradztwa psychologicznego
 1. Usługi świadczone za pośrednictwem portalu zlotowianka.help mają charakter nieodpłatny oraz odpłatny.
 2. Charakter nieodpłatny mają informacje na temat formy świadczonych usług, ich ceny oraz zakresu możliwości uzyskania pomocy.
 3. Porada psychologiczna udzielana może być w formie e-maila bądź przez Skype po uiszczeniu opłaty według cennika zamieszczonego na stronie zlotowianka.help.
 4. Czas oczekiwania na odpowiedź psychologa wynosi do 48 h (dotyczy dni roboczych), konsultacje za pośrednictwem skypa odbywają się według indywidualnych ustaleń z klientem.
 5. Klientowi, który nie pojawił się na videorozmowie bez uprzedniego jej odwołania z zachowaniem minimalnego czasu, nie przysługuje zwrot kosztów usługi.
 6. W przypadku jeśli opłata nie została jeszcze zaksięgowana na koncie bankowym, a klient skorzystać chce z usługi doradcy, zobowiązany jest przedstawić potwierdzenie dokonanego przelewu.
 7. Usługodawca zobowiązuje się do zachowania tajemnicy korespondencji oraz ochrony danych osobowych klienta.