Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

TURNUSY REHABILITACYJNE W ZABAJKA 2 W ZŁOTOWIE

Arturek jest młodym „mężczyzną”, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju (Mózgowe Porażenie Dziecięce i niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim). Obecnie trwają analizy wyników badań genetycznych WES pod kątem uszkodzonego genu.

Od ukończenia 4-miesięcy jest pod stałą opieka lekarską różnej maści specjalistów. W swoim kilkunasto letnim życiu Arturek przeszedł bardzo wiele, lecz my nie możemy nadziwić się skąd u niego tyle pokładów radości i entuzjazmu, gdyż przebyte doświadczenia rozłożyłby na łopatki nie jednego dorosłego. Królewicz jest bardzo obowiązkowy i świadomy potrzeby pracy, a przy tym wesoły i dowcipny.

Opieka lekarska jest bardzo ważna, ale najważniejsza jest regularna rehabilitacja pod okiem wykwalifikowanych ludzi. Nie tylko zapewnia prawidłowy rozwój psycho-ruchowy, ale pozwala na utrzymanie osiągnięć przez cały czas. Okres pandemii, w którym był utrudniony dostęp do pełnej gamy rehabilitacji, doskonale uświadomił nam, jak bardzo Arturek jej potrzebuje. W zasadzie postawiliśmy tezę, iż jej „być albo nie być” stanowi o rozwoju naszego Synka, a przerwa zweryfikowała to w 100%.

Oczywiście Arturek uczestniczy w stacjonarnej rehabilitacji, lecz największego „kopa” rozwojowego daje Mu udział w turnusie rehabilitacyjnym. Od lat jeździ do Złotowa, w którym znajduje się doskonały Ośrodek Rehabilitacji Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Zabajka 2”.

W tym roku ze względów finansowych ma zaplanowaną jedną wizytę w ośrodku, a jej koszt to 8500,00 zł. Turnus trwa 14 dni, ale jego efektywność jest niesamowita, dlatego zbiórka ta powstała z myślą i zgromadzeniu środków finansowych na kolejne.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w uzyskaniu tychże środków, aby mogły one otworzyć drogę do dalszego rozwoju Arturka.

Całkowita kwota uzyskana podczas zbiórki, zostanie zdeponowana na subkoncie Arturka we fundacji Złotowianka i pożytkowana na udział w turnusach.

Jesteście moimi Aniołami, dziękuję z całego serca.

1,5%: KRS: 0000308316 cel: Artur Rosa R/20

Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
4 520zł / 17 000zł
0%
Pomogło osób: 15
Data zakończenia
2024-08-30
Dane potrzebującego

Ostatnie wpłaty

LGFT
Cała Lechia Zawsze Razem, 400 LGFT na derbach dla Lechii !!!
2 000zł
LGFT
300zł
Anonim
:)
200zł
FL
10zł
Unia Tczew
610zł
mariomorena
&&&
300zł
Teresa
Na scęście, na zdrowie, na to Boze Narodzenie! Ale co godnym! Ino cobyście nie pedzieli, ze to ftore moje! Na scęście, na zdrowie, na tyn Nowy Rok!
100zł
Walcz!
Walcz o Zdrowie jak Od lat
61zł
Powodzenia
Powodzenia
50zł
Anonim
To ja dziękuję.
50zł
S.
Powodzenia Artooro
50zł
Anonim
50zł
Sz.
za szaliki P. Arturek KING
85zł
mariomorena
500zł
Anonim
Arturek nasz bohater!!
154zł