Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

TURNUSY REHABILITACYJNE W ZABAJKA 2 W ZŁOTOWIE

Arturek jest młodym „mężczyzną”, któremu los niestety zaplanował problemy związane z rozwojem psycho-ruchowym we wszystkich sferach rozwoju (Mózgowe Porażenie Dziecięce i niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim). Obecnie trwają analizy wyników badań genetycznych WES pod kątem uszkodzonego genu.

Od ukończenia 4-miesięcy jest pod stałą opieka lekarską różnej maści specjalistów. W swoim kilkunasto letnim życiu Arturek przeszedł bardzo wiele, lecz my nie możemy nadziwić się skąd u niego tyle pokładów radości i entuzjazmu, gdyż przebyte doświadczenia rozłożyłby na łopatki nie jednego dorosłego. Królewicz jest bardzo obowiązkowy i świadomy potrzeby pracy, a przy tym wesoły i dowcipny.

Opieka lekarska jest bardzo ważna, ale najważniejsza jest regularna rehabilitacja pod okiem wykwalifikowanych ludzi. Nie tylko zapewnia prawidłowy rozwój psycho-ruchowy, ale pozwala na utrzymanie osiągnięć przez cały czas. Okres pandemii, w którym był utrudniony dostęp do pełnej gamy rehabilitacji, doskonale uświadomił nam, jak bardzo Arturek jej potrzebuje. W zasadzie postawiliśmy tezę, iż jej „być albo nie być” stanowi o rozwoju naszego Synka, a przerwa zweryfikowała to w 100%.

Oczywiście Arturek uczestniczy w stacjonarnej rehabilitacji, lecz największego „kopa” rozwojowego daje Mu udział w turnusie rehabilitacyjnym. Od lat jeździ do Złotowa, w którym znajduje się doskonały Ośrodek Rehabilitacji Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Zabajka 2”.

W tym roku ze względów finansowych ma zaplanowaną jedną wizytę w ośrodku, a jej koszt to 8500,00 zł. Turnus trwa 14 dni, ale jego efektywność jest niesamowita, dlatego zbiórka ta powstała z myślą i zgromadzeniu środków finansowych na kolejne.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w uzyskaniu tychże środków, aby mogły one otworzyć drogę do dalszego rozwoju Arturka.

Całkowita kwota uzyskana podczas zbiórki, zostanie zdeponowana na subkoncie Arturka we fundacji Złotowianka i pożytkowana na udział w turnusach.

Jesteście moimi Aniołami, dziękuję z całego serca.

1,5%: KRS: 0000308316 cel: Artur Rosa R/20

Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
739zł / 17 000zł
0%
Pomogło osób: 3
Data zakończenia
2023-08-30
Dane potrzebującego

Ostatnie wpłaty

Sz.
za szaliki P. Arturek KING
85zł
mariomorena
500zł
Anonim
Arturek nasz bohater!!
154zł