Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

Tarpil gra dla Agatki

Gramy dla Agatki

 

Spółka Tarpil w Pile rozpoczęła przygotowania do kolejnej akcji charytatywnej „Gramy dla …”. Tym razem beneficjentem imprezy, która odbędzie się na targowisku miejskim w dniu 6 czerwca bieżącego roku będzie Agatka Koc. Chcąc pomóc rodzicom Agatki Spółka Tarpil, za pośrednictwem strony zlotowiankahelp.pl zwraca się z prośbą o przekazywanie środków pieniężnych , na pokrycie kosztownej, długofalowej rehabilitacji Agatki.

Za pomocą Facebooka zorganizowaliśmy licytację fantów : LICYTACJA

https://www.facebook.com/groups/2342298822547828/?source_id=498441850296862

Oprócz tego pragniemy już teraz Państwa zaprosić na imprezę charytatywna która odbędzie się 6 czerwca 2020 roku na targowisku Miejskim w Pile.

 

Kim jest Agatka?

Agatka wskutek wylewu, którego doznała w 7 dobie życia Agatka ma obniżone napięcie mięśniowe, padaczkę, nie mówi. Przez wieloletnie rehabilitacje rodzicom Agatki i jej samej udało poczynić się wielkie postępy w poruszaniu. Agatka potrafi raczkować, a prowadzona stawia kroki co ułatwia jej mamie opiekę nad nią. W ubiegłym roku ze względu na deformację kończyn Agatka przeszła przez bardzo ciężkie operację obu bioder, nóg, i stóp. Operacje polegały na przecięciu skóry, a następnie odpowiedniej korekcji w oparciu o przecięcie i zespolenie kości i wydłużenie tkanek miękkich. W marcu 2020 roku, czyli już za 2 miesiące Agatka będzie miała koleją operacje polegającą na wyciągnięciu wstawionych blach do bioder. Po tych operacjach Agatka będzie mogła się sprawniej poruszać. Ale aby to nastąpiło musi być systematycznie rehabilitowana. Po kolejnej operacji niezbędna jest rehabilitacja, aby nie zaprzepaścić osiągniętych wyników, a wręcz uzyskać nowe, jeszcze lepsze. Niestety koszty takich zabiegów są kolosalne. Rodzice Agatki poświęcają każdą wolną chwilę na to aby ulepszyć i poprawić komfort życia Agatki. Pomoc ta wymaga dużo pracy, siły fizycznej i psychicznej. Są bardzo dzielni, poświęcają w 100% swój czas. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w postaci środków pieniężnych na pokrycie kosztownej, długofalowej rehabilitacji Agatki.

Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
6 987zł / 10000 zł
0%
Pomogło osób: 120
Data zakończenia
2020-06-30
Dane potrzebującego
  • Imię i nazwisko: Agata Koc
  • Opiekun: Spólka Tarpil
  • Miasto: Piła

Ostatnie wpłaty

Anonim
Voucher Aikido
40zł
B i B
20zł
Gabrysia
Obrazek
10zł
MAŁGORZATA
MAŁGORZATA KACZMAREK SREBRNE KOLCZYKI
40zł
Anonim
5zł
Mają Ryczek
Maskotki świeżaki
25zł