Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

Operacja moją jedyną nadzieją

Schorzenie: Jałowa marskość kości

Cel: zabieg operacyjny oraz koszty leczenia i rehabilitacji związane bezpośrednio z jałowością kości stóp

 

W ostatnim czasie ból towarzyszy mi nieustannie. Wraz z nim trudności z chodzeniem i dyskomfort, jaki odczuwam każdego dnia. Jestem samotną mamą, niestety nie mam już najbliższej rodziny, do której mogłabym się zwrócić z prośbą o pomoc.

Syn, Kamil, ma dopiero 13 lat. To on wymaga opieki, nie mogę więc oczekiwać, że to on będzie mi ofiarował pomoc. Kilka lat mierzyłam się z bólem stóp. Był na tyle intensywny, że utrudniał mi codzienne funkcjonowanie. Rok temu, po długich poszukiwaniach przyczyn bólu, okazało się, że choruję na jałowość kości stóp. Choroba powstała najprawdopodobniej w dzieciństwie, a rok temu się ujawniła. Powoduje uszczerbki w kościach stóp, wywołuje bardzo duży ból. Mam trudności z chodzeniem, szczególnie w butach, ze staniem. Są takie dni, że ból doskwiera mi nawet gdy leżę. Biorę dużo silnych środków przeciwbólowych (mimo przebytego zawału), żeby móc normalnie funkcjonować.

Choroba bardzo szybko postępuje, jedyną pomocą jest operacja. W NFZ czeka się na nią ponad 3 lata, dlatego postanowiłam ratować siebie i prosić o pomoc w uzbieraniu na prywatną operację obu nóg. To koszt ok. 10.000 zł. Do tego dochodzą konsultacje lekarskie, leki i rehabilitacja po operacji, czyli blisko 20.000 zł jest potrzebne, żebym była zdrowa i mogła żyć bez bólu.

Nie jestem w stanie podołać samodzielnie kosztom leczenia, dlatego proszę Państwa o pomoc.

Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
120zł / 20 000zł
0%
Pomogło osób: 2
Data zakończenia
2020-10-30
Dane potrzebującego
  • Imię i nazwisko: Iwona Świętochowska
  • Opiekun: Martyna Piątkowska
  • Miasto: Białystok

Ostatnie wpłaty

Anonim
100zł
Anonim
Powodzenia :)
20zł