Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

Na rehabilitacje Dominiki Ostrowskiej

Spółka Tarpil w Pile rozpoczęła przygotowania do kolejnej akcji charytatywnej „Każdy może być św. Mikołajem”. Tym razem beneficjentem imprezy, która odbędzie się na targowisku miejskim w dniu 5 grudnia bieżącego roku będzie Dominika Ostrowska. Chcąc pomóc rodzicom Dominisi Spółka Tarpil, za pośrednictwem strony zlotowiankahelp.pl zwraca się z prośbą o przekazywanie środków pieniężnych , na pokrycie kosztownej, długofalowej rehabilitacji Dominiki.

Za pomocą Facebooka zorganizowaliśmy licytację fantów : https://www.facebook.com/groups/874374006387696/?source_id=498441850296862

Oprócz tego pragniemy już teraz Państwa zaprosić na imprezę charytatywna która odbędzie się 5 grudnia 2020 roku na targowisku Miejskim w Pile.

Kim jest Dominika? Dominika urodziła się 27.12.2016 jako wcześniak w 35 tygodniu. W trakcie ciąży wykryto u niej wady wrodzone. Została obdarzona dodatkowym chromosomem, czyli Trisomią 21 inaczej Zespołem Downa jak również chorobą nerek- HIPERFOSFATURIA (kamica nerkowa) oraz wieloma innymi dolegliwościami, takimi jak wiotkość mięśni, dziurka na serduszku, która na szczęście się zarosła. Dominisia jest najmłodszym i najjaśniejszym promyczkiem w rodzinie, ma starsze rodzeństwo, które każdego dnia ćwiczy z nią tak jak pokazuje pani rehabilitantka. Na dzień dzisiejszy Dominika zaczęła chodzić, każdego dnia pokazując coraz to większe postępy. Wszystko dzięki ciągłej rehabilitacji oraz uczestnictwie w turnusach rehabilitacyjnych, które dalej są niezbędne. Dominika bardzo lubi zwierzęta, konie, ma swojego psa Maltańczyka. Bardzo lubi rysować.

Radość spowodowana postępami Dominiki nie trwała zbyt długo. W ostatnim czasie Dominisia była na kontrolnej wizycie u okulisty. Niestety okazało się, że do problemów z którymi się boryka dochodzi zez oraz duża wada wzroku. Dominika w tej chwili nosi okulary ze szkłami o mocy -5.0 na obydwa oczka. Jedynym wyjściem jest operacyjne leczenie zeza, która ma na celu zniwelowanie wady, ponieważ wraz ze wzrostem Dominiki wada będzie się powiększać. Niestety taki zabieg nie jest refundowany. Koszt zabiegu na dwa oczka to około 8000 zł, do tego dochodzą prywatne wizyty. Jedna wizyta u okulisty 280 zł.

Dlatego tez zwracamy się z ogromna prośbą do Państwa. Tylko dzięki Państwa pomocy możemy uzbierać pieniążki na zabieg dla Dominiki. Dominika ma również swoje subkonto w Fundacji „Złotowianka” jednak wszystkie pieniążki z tego konta przeznaczane są na rehabilitacje. Z góry dziękujemy za każdą cegiełkę!

Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
1 983zł / 20 000zł
0%
Pomogło osób: 32
Data zakończenia
2020-12-31
Dane potrzebującego
  • Imię i nazwisko: Dominika Ostrowska
  • Opiekun: TARPIL- Agnieszka Pyszewska
  • Miasto: Piła
  • 557 667 333

Ostatnie wpłaty

Anonim
Wylicytowany przedmiot - frezarka do paznokci.
10zł
Oby jak najszybciej udało je zebrać cała kwotę
150zł
Anonim
płatność za wylicytowany łapacz snów na rzecz Dominiki
100zł
Monika Wegner
J. Vita - voucher na zabieg pielęgnacyjny, na rzecz Dominiki Ostrowskiej.
45zł
Monika Wegner
Gabinet Kosmetyczny Micabella - bon podarunkowy na zabieg termoaktywny-antycelulit, na rzecz Dominiki Ostrowskiej.
65zł
Kwiaciarnia \"Na Rynku\"
Pomagajmy
100zł