Fundacja Złotowianka HELP
Zdjęcie 1

Nowy wózek dla Franka

 Franciszek w lutym 2022 roku skończy 4 lata, urodził się jako zdrowy chłopczyk. Niestety w czwartej godzinie życia z niewyjaśnionych przyczyn przestał oddychać na skutek czego doszło do niedotlenienia i niedokrwienia mózgu. Franek pomimo zdiagnozowanego czterokończynowego Mózgowego Porażenia Dziecięcego jest rozumnym i pogodnym dzieckiem. Wymaga wsparcia wielu specjalistów m.in. fizjoterapeuty, logopedy, psychologa specjalnego, neurologa, a także specjalistycznych sprzętów takich jak wózek, pionizator statyczny, fotel do karmienia, krzesło do kąpieli, fotelik samochodowy. Franciszek uczęszcza do specjalnego przedszkola w którym jest codziennie rehabilitowany, ponadto uczęszcza prywatnie na zajęcia fizjoterapeutyczne, logopedyczne, zajęcia z komunikacji alternatywnej, terapię elektrostymulacji. Kilka razy w roku wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne do Ośrodka Zabajka 2 w Złotowie. Koszty związane z leczeniem, terapią, wyjazdami oraz zakupem sprzętów do lepszego funkcjonowania Franka są ogromne. Chcielibyśmy móc zapewnić synkowi wszystkie potrzeby, jednakże koszty z tym związane przekraczają nasze możliwości finansowe.
W najbliższym czasie Franek będzie potrzebował zmiany wózka rehabilitacyjnego ponieważ ten którym jeździ obecnie staje się dla niego za mały. Prosimy ludzi dobrej woli o wpłatę darowizny na rzecz Franciszka, którą to przeznaczymy na zakup specjalistycznego wózka.
Pomóc Frankowi można również biorąc udział w licytacjach na grupie utworzonej na Facebooku @Licytacje dla Franciszka Pajko,
a także przekazując 1% swojego podatku oraz wpłacając darowiznę bezpośrednio na subkonto Franka.
Postępy i chwile z życia Franka można śledzić na jego fanpage na Facebooku @Franciszek Pajko.
Dane do wpłaty darowizny:
Tytuł przelewu: Darowizna dla Franciszka Pajko P/145
Nr. konta: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
Dane do przekazania 1% dla Franka:
Cel szczegółowy: Franciszek Pajko P/145
Nr KRS: 0000308316.
Cel jest sprawdzony i wiarygodny
Potrzebne pieniądze
886zł / 18 000zł
0%
Pomogło osób: 35
Data zakończenia
2022-06-30
Dane potrzebującego

Ostatnie wpłaty

Konrad Wieczorek
Książka rośliny pokojowe
20zł
Zadworna
Książka
20zł
Ela Fabian
książka \" Życie na pełniej petardzie\"
20zł
Cebulska Marta
Kartka komunijna
15zł
Marta Tomczak
20zł
Natalia Nawrocka encyklopedia dla dzieci
15zł
Kamila Nawrot-Ayaba
Mata ceratkowa
20zł
Wieczorek Kinga
Książka Bajki świata
15zł
Konrad Wieczorek
Szkolna encyklopedia
20zł
Anonim
Licytacja świeczka
10zł